Dostawa

My Modern Home współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi, które są odpowiedzialne za proces dostarczenia produktów z fabryki do Zamawiającego.

Istnieją dwa możliwe warianty zrealizowania dostawy przez zewnętrzne firmy transportowe:

  • podstawowa (B2B i B2C) – firma transportowa dostarcza produkty do Zamawiającego, bez usługi wniesienia mebli.
  • kompleksowa – firma kurierska realizuje usługę dostawy zamówienia do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego. Ta forma dostawy obejmuje usługę wniesienia mebli.

My Modern Home współpracuje tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami. Tym niemniej, niezależnie od wybranego wariantu dostawy uprzejmie prosimy o sprawdzenie zewnętrznych opakowań produktów przed odbiorem zamówienia od kuriera. W przypadku widocznych uszkodzeń opakowań, fakt ten należy bezwzględnie odnotować w obecności pracownika, który dostarczył Państwu zamówienie. Podpisany przez kuriera protokół stanowi podstawę do uznania reklamacji zrealizowanej dostawy. Prosimy zwrócić uwagę na to, że w przypadku braku jakichkolwiek dowodów dotyczących uszkodzenia, które powstało w trakcie transportu, My Modern Home będzie pozbawione możliwości reakcji względem przewoźnika.

Kiedy możesz spodziewać się dostawy zamówionych mebli?

Nasze produkty w większości przypadków dostosowywane są do Twoich potrzeb i w związku z tym produkowane są pod zamówienie. Z uwagi na duży wybór opcji nie jest możliwe utrzymywanie całego asortymentu w magazynach. Przeciętny czas oczekiwania na dostawę mebli wynosi do 8 tygodni lecz czas ten może ulec skróceniu, o czym z pewnością Cię poinformujemy. Jeżeli zamówione produkty będą dostarczane z naszego magazynu, wówczas czas realizacji będzie podobny do czasu dostawy.